Nets sosiaalisessa mediassa

 

Seuraa meitä, niin saat mielenkiintoisia uutisia maksamisen maailmasta.

Olemme läsnä seuraavissa sosiaalisen median kanavissa:

LinkedIn
LinkedInissä meillä on konsernin tili sekä jokaisessa maassa oma tili. LinkedInistä löydät myös avoimet työpaikkamme. 

Nets Group: https://www.linkedin.com/company/nets-group/
Nets Denmark: https://www.linkedin.com/company/nets-denmark/
Nets Norway: https://www.linkedin.com/company/nets-norway/
Nets Sweden: https://www.linkedin.com/company/nets-sweden/
Nets Finland: https://www.linkedin.com/company/nets-finland/
Nets Estonia: https://www.linkedin.com/company/nets-estonia/  

Twitter
Nets Group: https://twitter.com/netsgroup
Nets Denmark: https://twitter.com/NetsDanmark
Nets Finland: https://twitter.com/netsfinland  

YouTube
YouTube-kanavastamme löydät uusimmat videomme ja tuote-esittelymme.
https://www.youtube.com/user/netsgroup

SlideShare
http://www.slideshare.net/Netsgroup

Facebook
Meillä on myös tuotekohtaisia sivuja Facebookissa. 

Dankort (tanskaksi)
https://www.facebook.com/dankortet

Betalingsservice (tanskaksi)
https://www.facebook.com/Betalingsservice