Close countries panel

Select country

For solutions in a specific country please visit our local website

Nets is a part of the Nexi Group - The European PayTech. Visit our Group website atPOCOPAY JA NETS ESTONIA - ESIMESED KONTAKTIVABAD PANGAKAARDID TURUL

test test test

Pocopay on uus tegija finantsmaastikul, kes soovib muuta igapäevapangadust ja inimeste arusaamu maksetest. Oma teenuste pakkumist alustati Eestis, Soomes, Hollandis ja Hispaanias ning hiljem soovivad laienededa üle Euroopa. 

Pocopay näol on tegemist täielikult mobiilse pangaga, mis võimaldab oma klientidel avada konto kiirest ja lihtsalt. Täiendavalt pakutakse oma klientidele esimesena Eestis kontaktivaba pangakaarti. Esimesed Pocopay kontaktivabad pangakaardid tehti kättesaadavaks klientidele alates veebruarist. 

 
Indrek Neivelt, Pocopay tegevjuht, kommenteerides võimalusi seoses kontaktivaba kaardiga “Koos Nets’iga, on meil ühine eesmärk parandada võimalusi, sest kontaktivaba kaartide võimekus on mujal olnud juba päris kaua. Aeg on tuua kontaktivabad maksed ka siia.

 
“Nets on väga rahul olla partneriks innovaatilisele ettevõttele – Pocopay, mis suudab luua võimalusi avardada tehnoloogia abil piire ning seeläbi eristada traditsioonilistest pangateenustest. Nets koos Pocopay’ga suudavad näidata, et järgmise põlvkonna digitaalsed maksed on kohal ja tulevikus tuleb palju huvitavaid teenuseid” "ütleb Henrik Anker Jørgensen Nets Baltimaade juht.