Teenused Kaupmeestele

 

Maksekaart on nii kliendi kui ka kaupmehe (st. müügikoha, teenuse pakkuja jne) jaoks mugavaks võimaluseks sularahata arvelduste teostamiseks.

Eesti maksekaartide väljastamise ajalugu ulatub 1994. aastasse ja iga aastaga on oluliselt kasvanud nii maksekaarte vastuvõtvate kohtade (st. kaupmeeste) kui ka nende kasutajate ehk kaardiomanike arv. Lisaks kodumaistele kaardiomanikele soovivad maksekaartidega oma oste Eestis sooritada ka välismaalased.

KUIDAS ALUSTADA?

Maksekaartide vastuvõtmiseks tuleb esmalt sõlmida "maksekaartide vastuvõtmise leping" pangaga.  Kõikide deebetkaartide (nii kodumaised kui ka rahvusvahelised) ja enamlevinud krediitkaartide puhul võimaldab maksekaartide vastuvõtmist järgnevate pankadega sõlmitud lepingud:

​SEB Pank, (tel. 6 655 444)

Swedbank (tel. 6 310 310)

LHV Pank (tel. 6 800 400)

Nets Denmark A/S Eesti filiaal (tel. 603 0033)​

Lepinguid saab sõlmida kõikides loetletud pankade kontorites.

MAKSEKAARTE VASTUVÕTVAD SEADMED

Et tagada turvaline- ja häireteta maksekaartide vastuvõtmine ja hilisem müüdud kaupade- teenuste eest arveldamine, oleme koostöös rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonidega ja Eesti pankadega välja töötanud maksekaarte vastuvõtvate seadmete sertifitseerimise e. heaks kiidu tehnilised nõuded.

Maksekaarte võib vastu võtta ainult Nets Estonia AS'i poolt heaks kiidetud seadmetega.

Maksekaartide vastuvõttu võimaldavad seadmed:

- Makseterminalid;

- E-Kommerts - Teenus internetikauplusele;

Erinevad kassasüsteemid, millesse on integreeritud maksekaartide vastuvõtmise funktsionaalsus leiab (Nets Estonia AS'i poolt sertifitseeritud seadmed ja tarnijad).