Makseterminal

 

​​​​​​Makseterminal on maksekaartide vastuvõtmiseks kõige enam levinud seade nii Eestis kui ka välismaal. Makseterminali kasutamine on üks lihtsamaid võimalusi maksekaartide vastuvõtmiseks.

Kõik, mida vajate, on makseterminal, internetiühendus ja elektritoide. Makseterminali on võimalik kasutada ka GSM võrgus. Lisaks erinevate pangakaartide vastuvõtmisele (vt. maksekaartide vastuvõtt) on võimalik makseterminalis aktsepteerida ka kliendikaarte (maksed, boonuspunktide kogumine; vt. kliendikaardisüsteemid ning ka sularaha väljastamine (eritingimusel pankadega koostöös).
 
Nets Estonia AS ostab sisse Ingenico ja Verifone kaubamärki kandvaid makseterminale ja pakub nende müügi-, rendi-, hooldus- ja remonditeenuseid.
Makseterminalidega seonduvate teenuste valdkonnas omab Nets Estonia AS parimaid ja pikaajalisemaid kogemusi Eestis. Makseterminalide teenuste ja tarvikute hinnad ja lühikirjeldused on ära toodud hinnakirjas.

 

Tagamaks kiire reageerimise võimalike häirete korral sisaldab makseterminalide teenindus muu hulgas ka 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas telefonituge ning konkreetse müügikoha jaoks seadistatud makseterminali programmi laadimise võimalust kliendile sobival ajal (vt. lisamärget hinnakirjas).

 

Kui Te soovite tutvuda meie standardlepingute tekstidega, siis helistage telefonil 6711409, faksige 6711420 või saatke e-mail aadressile posgrupp@estcard.ee.

 
Makseterminali paigaldamise eeldused

Sidelahendus - LAN 
Eeldused:
- Interneti püsiühenduse olemasolu müügikohas
- Vaba LAN pistikupesa olemasolu 3 meetri raadiuses
- Vaba voolu pistikupesa olemasolu 3 meetri raadiuses
- Tulemüüris peavad iga aktiivse makseterminali jaoks olema lubatud väljuvad ühendused Nets Estonia AS-i IP aadressile 194.204.43.40
- Minimaalselt peavad olema tagatud SSL/TLS protokolliga ühendused sihtportide vahemikule 8040-8200 ja 10850-11000

Sidelahendus - GPRS
- GPRS teenust toetava SIM kaardi olemasolu.

Soovitav on mitte kasutada kõnekaarte, sest terminal ei tööta, kui kaardil pole raha. SIM kaardilt peab olema maha võetud PIN koodi küsimine. Kindlasti tasub sideoperaatoriga üle täpsustada GPRS teenuse hind.

Sidelahendus - BLUETOOTH
- Sõltuvalt Bluetooth tugijaama side tüübist on samad eeldused, mis LAN puhul.

Sidelahendus - WiFi
- Interneti püsiühenduse olemasolu müügikohas
- WiFi AccessPointi olemasolu müügikohas. Nõutav WPA krüpteering, 802.11b tugi
- Tulemüüris peavad olema lubatud väljuvad ühendused Nets Estonia AS-i IP aadressile 194.204.43.40
- Minimaalselt peavad olema tagatud SSL/TLS protokolliga ühendused sihtportide vahemikule 8040-8200 ja 10850-11000​