Ingenico makseterminalid

 

​Nets Estonia pakub Ingenico Telium 2 põlvkonna makseterminale. Makseterminalid on väikeste mõõtmetega, kiired ja laialdaste kasutusvõimalustega. Ingenico makseterminale saab liidestada kassasüsteemidega PosXML protokolli abil. ​

Pakume alljärgnevaid terminale: 

 

INGENICO IWL220iwl220.png

​Ingenico IWL220 GPRS on kaasaskantav terminal. Terminali sideühenduseks on GPRS. Termanalis realiseeritud SSL rakendus tagab turvalise ühenduse Nets Estoniaga. Sobib ideaalselt kohtadesse, kus on vajalik tagada terminali liikuvus. Terminali akut on vaja laadida u. 1 kord päevas (sõltuvalt tehingute mahust ja kasutusintensiivsusest).

Ingenico IWL220 Bluetooth on kaasaskantav terminal. Terminal on ühenduses baasjaamaga Bluetooth ühenduse kaudu. Baasjaamal on sees nii modem, kui ka võrgukaart. Vastavalt vajadusele saab terminali tööle panna nii arvutivõrgu, kui ka telefoniliini kaudu. Terminalis realiseeritud SSL rakendus tagab turvalise ühenduse Nets Estoniaga. Sobib ideaalselt kohtadesse, kus on vajalik tagada terminalide liikuvus tugijaama leviulatuses. Terminali akut on vaja laadida u. 1 kord päevas (sõltuvalt tehingute mahust ja kasutusintensiivsusest).

INGENICO ICT220ict220.png

Ingenico ICT220 LAN on statsionaarne terminal. Terminalil on sees võrgukaart, mis tagab kiire ja turvalise ühenduse Nets Estoniaga. Terminal on kasutatav eraldiseisvana või kassasüsteemiga integreerituna (PosXML). Terminali komplekti kuulub IPP320 PCI pinpad kiipkaartide lugemiseks ja PIN koodi sisestamiseks.

Ingenico ICT220 GPRS/LAN on statsionaarne terminal. Terminalil on sees nii GPRS moodul, kui ka võrgukaart. Vastavalt vajadusele saab terminali tööle panna nii SIM kaardiga, kui ka arvutivõrgu kaudu. Terminal on kasutatav eraldiseisvana või kassasüsteemiga integreerituna (PosXML). GPRS ühendus võimaldab terminali kasutada kohtades, kus puudub sideühendus. Terminali komplekti kuulub IPP320 PCI pinpad kiipkaartide lugemiseks ja PIN koodi sisestamiseks.​​

 

Makseterminalide juhendid on leitavad SIIT.