Close countries panel

Select country

For solutions in a specific country please visit our local website

Nets is a part of the Nexi Group - The European PayTech. Visit our Group website atIngenico makseterminalid

 

​Nets Estonia pakub Ingenico Tetra ja Telium 2 põlvkonna makseterminale. Makseterminalid on väikeste mõõtmetega, kiired ja laialdaste kasutusvõimalustega. Kõik makseterminalid vastavad rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonide nõuetele. Kõikidel pakutavatel makseterminalidel on viipekaartide lugeja.​

Pakume alljärgnevaid terminale: 

 

MOVE/3500 

MOVE/3500 3G on uue Tetra põlvkonna kaasaskantav makseterminal. Uue põlvkonna MOVE terminalidel on värviline ekraan, kiire ja turvaline 3G andmeside. Sobib ideaalselt kohtadesse, kus on vajalik tagada terminali liikuvus.

MOVE/3500 Bluetooth terminal suhtleb baasjaamaga Bluetooth ühenduse abil. Terminal sobib ideaalselt kohtadesse, kus piisab liikuvusest tugijaama leviulatuses.

Terminalide akut on vaja laadida u. 1 kord päevas (sõltuvalt tehingute mahust ja kasutusintensiivsusest).


DESK/3200 koos PINPAD'iga
DESK/3200 on statsionaarne terminal. Terminali komplekti kuulub pinpad kiip- ja viipekaartide lugemiseks ning PIN koodi sisestamiseks.
DESK/3200 LAN terminalil on sees võrgukaart, mis tagab kiire ja turvalise ühenduse. Terminal on kasutatav eraldiseisvana või integreerituna kassasüsteemiga (PosXML). DESK/3200 3G terminal töötab SIM kaardiga kohtades, kus puudub juhtmega internetiühendus.


IWL220iwl220.png

IWL220 GPRS on kaasaskantav terminal. Terminali sideühenduseks on GPRS. Sobib ideaalselt kohtadesse, kus on vajalik tagada terminali liikuvus.

IWL220 Bluetooth on kaasaskantav terminal. Terminal suhtleb baasjaamaga Bluetooth ühenduse abil. Terminal sobib ideaalselt kohtadesse, kus piisab liikuvusest tugijaama leviulatuses.

Terminalide akut on vaja laadida u. 1 kord päevas (sõltuvalt tehingute mahust ja kasutusintensiivsusest).

ICT220ict220.png

ICT220 on statsionaarne terminal. Terminali komplekti kuulub pinpad kiip- ja viipekaartide lugemiseks ning PIN koodi sisestamiseks.

ICT220 LAN terminalil on sees võrgukaart, mis tagab kiire ja turvalise ühenduse. Terminal on kasutatav eraldiseisvana või integreerituna kassasüsteemiga (PosXML). ICT220 GPRS/3G terminal töötab SIM kaardiga kohtades, kus puudub juhtmega internetiühendus.​

 

Makseterminalide juhendid on leitavad SIIT.