Konsulenthuse med NemID-kompetencer

 

Hvis du har behov for hjælp med at blive NemID tjenesteudbyder, kan vi henvise til nedenstående konsulenthuse:​

Nets Signing & Authentication Services
Finn Jeppesen

fjepp@nets.eu
Tlf.: +45 29 48 74 34

Signaturgruppen
Rasmus Kjærgaard

rasmus@signaturgruppen.dk
Tlf.: +45 29 26 29 58

Signicat
Lars Møller Kristensen

lars.moller.kristensen@signicat.com
Tlf.: +45 25 13 23 23

Resultmaker A/S
Simon Juhl

info@resultmaker.com
Tlf.: +45 70 20 10 21 

Trifork
Stig Efsen

sef@trifork.com
Tlf.: +45 87 32 87 87

DSI-NEXT A/S
Jesper Henriksen

jeh@dsinext.dk
Tlf.: +45 28 11 28 91 

Miracle A/S
Simon Møgelvang Bang

smb@miracleas.dk
Tlf. +45 53 74 72 68

Openminds
Morten Hauch

mha@openminds.dk
Tlf.: +45 30 23 70 21

Penneo ApS
Jakob Neua Nørgaard

jn@penneo.com 
Tlf. +45 31 32 51 57

KeyCore
John D'Arcy

jd@keycore.dk
Tlf: +45 40 89 88 39

Rovsing Management A/S
Christian Jönsson

chj@rovsingmanagement.dk
Tlf. +45 26 18 10 10                              

NineConsult A/S
Michael Foldbjerg

mf@nineconsult.dk
Tlf: +45 24 64 39 72 

Globeteam A/S
Jacob Friis Pedersen

jfp@globeteam.com
Tlf: +45 42 43 62 63

Alexandra Instituttet A/S
Jakob Illeborg Pagter

jakob.i.pagter@alexandra.dk
+45 21 65 10 93

Ovdal.dk
Mathias Ovdal

mathias@ovdal.dk
Tlf: +45 78 78 70 27

Kraftvaerk A/S
Sarah Mørch Svendsen

sarah.svendsen@kraftvaerk.com
Tlf: +45 26 32 64 86 

Samara ApS
Bjarke Alling
ba@smartsignatur.dk
Tlf.: +45 40 13 91 05

NNIT A/S
Jeppe Hyld Peitersen
jhpt@nnit.com
Tlf.: +45 30 75 22 84

Noitso
Mohamed Azzouz

moaz@noitso.dk
Tlf.: +45 20 93 24 02

 

appstract Consulting
Kim Løwert

kim@appstract.dk
Tlf.: +45 2614 8222 

 

Netcompany
Lasse Poulsen

lp@netcompany.com
Tlf.: +45 2272 0230


Criipto
Niels Flensted-Jensen

niels@criipto.com
Tlf.: +45 20 20 61 68

 

HTML24
Rasmus Aagaard

ras@html24.net
Tlf.: +45 42 41 61 60

Process Factory
Susanne Møllegaard

smg@process-factory.dk
Tlf.: +45 24 24 42 60

 

BitMasch IVS
Martin Clemmensen

martin@bitmasch.com
Tlf.: +45 40 89 06 39

 

NoSunset Consulting ApS
Søren Laursen

sl@nosunset.com
Tlf.: +45 20 81 91 05

 
Visma Consulting A/S
Lars Nygaard

lars.nygaard@visma.com
Tlf.: +45 21 28 10 77